:: späť :: kontakt :: prečo práve s nami
 POTÁPAČSKÁ ŠKOLA
:: základné kurzy :: pokročilé kurzy :: špecializačné kurzy :: technické kurzy :: programy pre firmy :: elektronická prihláška :: úplný cenník
 POTÁPAČSKÝ KLUB
:: diverBLOG :: cestovanie :: foto galéria :: video galéria :: download
DSAT Technické kurzy potápania DSAT
Jediná potápačská škola s akreditáciou MŠ SR a EU pre všetky stupne potápačského výcviku
Protiepidemické opatrenia

Bezpečnosť je na prvom mieste
...na všetkých našich kurzoch...


V dobe vyhlásenej pandémie ochorenia CoViD-19 sme z dôvodu zvýšenia bezpečnosti účastníkov našich kurzov zaviedli nové protiepidemické opatrenia.

Výučba teoretických častí kurzov prebieha dištančne z pohodlia vášho domova. Všetky teoretické stretnutia sú nahrávané a môžete si ich hocikedy znova prehrať a vypočuť. Všetky kvízové a testové časti sú robené výlučne on-line.

Praktický výcvik prebieha, tak ako doteraz, v skupine maximálne 3-4 študentov na dvoch inštruktorov potápania sa. Výcvik prebieha bezkontaktne. Vo výcvikových štandardoch, ktoré dodržiavame nie je potrebný žiaden kontakt s inou osobou.

Celý výstroj je, tak ako doteraz, prísne dezinfikovaný po každom ponore. V prípade požičania si výstroja, máte celý výstroj k dispozícii počas trvania kurzu výlučne pre seba. Výstroj si môžete na záver kurzu odkúpiť za zvýhodnenú cenu, alebo si výstroj môžete zakúpiť ešte pred samotným kurzom.

Praktický výcvik prebieha v otvorených priestoroch nášho výcvikového centra DiveINN PADI Dive Resort na jazere Guláška. K dispozícií je chránené parkovanie ako aj príjemné neuzavreté prostredie. Na viacerých miestach je k dispozícii úplná sada dezinfekčných a čistiacich prostriedkov. Na dezinfekciu WC používame roztok chloridu sodného v koncentrácii 20 %.


Za dodržiavanie prísnych sanačných opatrení je zodpovedný MUDr. Michal Palkovič, PhD.


info@KurzyPotapania.sk
info@DiveINN.sk

Orange:
0905 602 430

(c) 1996 - 2020 DiveINN - Potápačský klub - www.DiveINN.sk