:: späť :: kontakt :: prečo práve s nami
 POTÁPAČSKÁ ŠKOLA
:: základné kurzy :: pokročilé kurzy :: špecializačné kurzy :: technické kurzy :: programy pre firmy :: elektronická prihláška :: úplný cenník
 POTÁPAČSKÝ KLUB
:: diverBLOG :: cestovanie :: foto galéria :: video galéria :: download
DSAT Technické kurzy potápania DSAT
Jediná potápačská škola s akreditáciou MŠ SR a EU pre všetky stupne potápačského výcviku
Protiepidemické opatrenia

Bezpečnosť je na prvom mieste
...na všetkých našich kurzoch...


Aj keď bezprostredná hrozba ochorenia CoViD-19 je na ústupe, v našej potápačškej škole naďalej udržujeme vysoký štandard sanitárnych a hygienických opatrení.

Praktický výcvik prebieha, tak ako doteraz, v skupine maximálne 3-4 študentov na dvoch inštruktorov potápania sa. Výcvik prebieha bezkontaktne. Vo výcvikových PADI štandardoch, ktoré dodržiavame mimo vody nie je potrebný žiaden kontakt s inou osobou.

Celý výstroj je, tak ako doteraz, prísne dezinfikovaný po každom ponore. V prípade požičania si výstroja, máte celý výstroj k dispozícii počas trvania kurzu výlučne pre seba. Výstroj si môžete na záver kurzu odkúpiť za zvýhodnenú cenu, alebo si výstroj môžete zakúpiť ešte pred samotným kurzom.

Praktický výcvik prebieha v otvorených priestoroch nášho výcvikového centra DiveINN Dive Resort na jazere Guláška v Senci. K dispozícií je chránené parkovanie, ako aj príjemné neuzavreté prostredie.


Za dodržiavanie hygienických opatrení je zodpovedný MUDr. Michal Palkovič, PhD.


info@KurzyPotapania.sk
info@DiveINN.sk

tel.:
0944 201 145

(c) 1996 - 2024 DiveINN - Potápačský klub - www.DiveINN.sk