:: späť :: kontakt :: prečo práve s nami
 POTÁPAČSKÁ ŠKOLA
:: základné kurzy :: pokročilé kurzy :: špecializačné kurzy :: technické kurzy :: programy pre firmy :: elektronická prihláška :: úplný cenník
 POTÁPAČSKÝ KLUB
:: DiveINN Guláška :: diverBLOG :: potápačský výstroj :: foto galéria :: video galéria :: download
DSAT Technické kurzy potápania DSATJediná potápačská škola s akreditáciou MŠ SR a EU pre všetky stupne potápačského výcviku

Spoznajte s nami fascinujúci svet modrého ticha

Potrebujete zmysluplne využiť firemný sociálny fond ?

Máte záujem ? Zorganizujeme pre váš firemný kolektív nezabudnuteľný víkend (predĺžený víkend alebo týždeň) pri vode, ale hlavne pod vodou. Letné mesiace ponúkajú priam ideálny čas na oddych - prečo ich aktívne nestráviť vo firemnom kolektíve. Prostredníctvom potápačského programu PADI Discover Scuba Diving vám otvoríme okno do najúžasnejšieho sveta potápania. V krátkej teoretickej lekcii a v jednom bazénovom ponore si overíte a odskúšate, aké ľahké a bezpečné potápanie je. Následne vám ukážeme hlbšie vody jazera s najrozličnejšími druhmi rastlín a rýb. V rámci našich bohatých skúseností z organizovania podobných víkendových akcii, vám zabezpečíme dopravu, ubytovanie, stravovanie, multimediálnu techniku na vaše prezentácie ako aj iné športové aktivity (vodné skútrovanie, squash, tenis). Absolvovanie programu Discover Scuba Diving vás oprávňuje potápať sa samostatne pod dohľadom inštruktora, alebo pokračovať v individuálnom kurze potápania, ktorý sa končí celoživotne a celosvetovo platnou potápačskou certifikáciou PADI Open Water Diver.

Variant predĺženého víkendu :
Štvrtok : podvečer - doprava do hotela a ubytovanie.

Piatok : čas na oddych a firemné prezentácie (možnosť našej prezentácie rôznych akcii nášho potápačského klubu (potápanie v Curaçao, Egypte, Panenských ostrovoch, Arabskom mori a pod.)).

Sobota : predpoludním - potápanie - krátka teoretická prezentácia, následne jeden ponor v bazéne, v prípade ďalšieho záujmu ponor na otvorenej vode, popoludní - vodné skútrovanie alebo iné športové aktivity, večer - diskotéka (spoločenský večer).

Nedeľa : možnosť ďalších ponorov, prezentácii, alebo dokončenia kurzu PADI Open Water Diver, večer - doprava z hotela.A aká je naša bezkonkurenčná cena ???
Cena ubytovania závisí od vášho výberu. My odporúčame hotel Senec (***) v areáli Slnečných Seneckých jazier www.hotelsenec.sk.

Cena potápania : len 50,-EUR na osobu.
Cena zahŕňa : program PADI Discover Scuba Diving (2 ponory) vrátane teórie, úplného výstroja, dekrétu o absolvovaní, CD o potápaní. Celý priebeh akcie je zdarma fotografovaný digitálnym fotoaparátom a filmovaný na DVD. V prípade záujmu o pokračovanie v kurze PADI Open Water Diver je cena celého kurzu 200,-EUR. Viac informácii o náplni kurzu nájdete na našej internetovej stránke www.KurzyPotápania.sk.


V prípade individuálnych požiadaviek je možná
akákoľvek cenová aj programová variácia.

Tešíme sa na spoločné potápanie.

Potápačský klub - DiveINN
kontaktná osoba : Michal Palkovič
www.KurzyPotapania.sk www.PotapacskeKurzy.sk

e-mail : info@kurzypotapania.sk
tel. : 0905 602 430 (Orange), 0910 946 114 (Eurotel)

Meno :
Priezvisko :
Titul :

Mesto :

E-Mail :

Správa :
info@KurzyPotapania.sk
info@DiveINN.sk

tel.:
0944 201 145

(c) 1996 - 2023 DiveINN - Potápačský klub - www.DiveINN.sk